małe remonty

Małe remonty

Wykonujemy również małe remonty

Chętnie współpracujemy z osobami szukającymi wykonawcy,
który podejmie się dla nich mniejszych prac remontowych, takich jak:

Masz w planach małe remonty, wykończenie mieszkania czy też po prostu malowanie pokoju? Brakuje Ci czasu na rozwiązanie problemów technicznych? Zależy Ci na tym aby inwestycja przebiegła szybko, sprawnie i z zachowaniem zasad sztuki budowlanej? W takim razie oferta naszej Brygady jest idealna dla Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą remontową z zakresu projektowania kuchni, wykonujemy także aranżacje innych pomieszczeń, przebudowy, adaptacje oraz modernizacje. Szeroka oferta remontów w tych dziedzinach umożliwia nam zaproponowanie nie tylko usług remontowych i wykończeniowych, ale także projektowanie wnętrz, wykończenie mieszkań podklucz i wykończenie do stanu developerskiego.

Poza remontami, w kreowaniu wnętrz, w realizowaniu Twojej koncepcji mieszkania pomocny będzie projektant wnętrz. Nasza propozycja w tym zakresie to projektowanie wnętrz i aranżacja wnętrz biur, restauracji, przychodni, salonów sprzedaży oraz mniejsze zlecenia - wystrój kuchni, salonu, wystrój sypialni, aranżacja - projekt łazienki. Poprostu małe remonty!.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z placów remontowo budowlanych - zdecyduj czy warto powierzyć nam realizację Twojej inwestycji.


remont

Małe remonty oferują Państwu szeroki wachlarz usług remontowo budowlanych, remontowych i wykończeniowych - wysokiej jakości wykończenia wnętrz, wykończenie mieszkania, usługi remontowe, remonty mieszkań i domów na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego, oraz Krakowa i Małopolski.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych remontów. Używamy materiałów najwyższej jakości stosując najnowsze technologie. Oferujemy pełne wykończenie wnętrz i remont mieszkania - gładzie, gipsowe, malowanie ścian mieszkań, biur, sufity podwieszane.


Małe remonty - Brygada102 ma bardzo duże doświadczenie w układaniu płytek (kafelków) glazury i terakoty, płytek gresu i marmuru, adaptacj strychów, poddaszy, montażu okien i drzwi, montażu parapetów drewnianych, parapetów marmurowych i z kompozytu. Proponujemy usługi i instalacje elektryczne, wodne, grzewcze.


Szczegółowa oferta:

INSTALACJE - montaż oraz wymiana

1. Wodno-kanalizacyjne - wszystkie rodzaje instalacji hydraulicznych wykonanych w stali, miedzi, plastiku:

2. Centralne ogrzewanie:

3. Gazowe:

4. Elektryczne:

5. Systemy alarmowe i przeciwpożarowe - naprawa oraz modernizacja sprzętu.

MALOWANIE:

TAPETOWANIE:

GŁADŹ GIPSOWA:

ŚCIANY KARTONOWO-GIPSOWE:

SUFITY MINERALNE:

SUFITY PODWIESZANE KARTONOWO-GIPSOWE:

UKŁADANIE PANELI:

USŁUGI PARKIECIARSKIE:

FLIZOWANIE:

OCIEPLANIE PODDASZY:

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW: