Remonty domów

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych wykonawców wszelkich prac remontowych Waszego domu lub mieszkania (od montażu oraz wymiany instalacji wewnętrznych i zewnętrznych po różnego typu prace wykończeniowe), posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie, to właśnie Państwo znaleźli.

W związku z tym, ze „Brygada 102” działa na rynku budowlano-remontowo- wykończeniowym już od wielu lat, mają Państwo pewność, że pracują u nas wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Zlecając przeprowadzenie remontu właśnie nam, zostanie on nie tylko przeprowadzony bardzo profesjonalnie, ale również zostaną dobrane najodpowiedniejsze materiały, zarówno pod względem efektów jak i kosztów. W naszych wykonaniach dbamy o design, podążamy za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby móc sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom. Z równym zaangażowaniem realizujemy najśmielsze Państwa projekty, jak i te rutynowe, prostsze, kładąc szczególny nacisk na jakość i dokładność.

Ponieważ dom to przestrzeń osobista, prywatna – jesteśmy świadomi, jak istotne jest dobre samopoczucie jego użytkowników, dlatego też staramy się dopasować maksymalnie naszą ofertę do indywidualnych wymagań Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami i ofertą oraz zapraszamy do współpracy, życząc trafnego wyboru wykonawcy, i jak mawiają fachowcy z branży, oby skończyło się na jednym!

PRACE WYKOŃCZENIOWE

MALOWANIE:

TAPETOWANIE:

GŁADŹ GIPSOWA:

ŚCIANY KARTONOWO-GIPSOWE:

SUFITY MINERALNE:

SUFITY PODWIESZANE KARTONOWO-GIPSOWE:

UKŁADANIE PANELI:

USŁUGI PARKIECIARSKIE:

FLIZOWANIE:

OCIEPLANIE PODDASZY:

DOCIEPLANIE BUDYNKÓW:

INSTALACJE - montaż oraz wymiana

1. Wodno-kanalizacyjne - wszystkie rodzaje instalacji hydraulicznych wykonanych w stali, miedzi, plastiku:

2. Centralne ogrzewanie:

3. Gazowe:

4. Elektryczne:

5. Systemy alarmowe i przeciwpożarowe - naprawa oraz modernizacja sprzętu.