Kuchnia Twoich Marzeń

meble kuchenne

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalną aranżacją i remontem kuchni na terenie całego kraju.

O naszym profesjonaliźmie świadczy setki zadowolonych klientów.

Zajmiemy się dla Państwa:

Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą firmę, będą Państwo usatysfakcjonowani z wysokiej jakości naszych usług.

meble kuchenne

Kuchnia to miejsce wyjątkowe w każdym domu i mieszkaniu. Jest nie tylko wyrazem indywidualnych upodobań czy potrzeb mieszkańców ale także ich wizytówką. Stanowi ona przestrzeń prywatną ale jednocześnie jest otwarta na gości w codziennych sytuacjach, zatem oprócz swojej podstawowej funkcji powinna stać się także sferą przyjazną, otwartą, sprzyjającą do rozmów.

Zasadniczą formą użytkowania kuchni jest przygotowywanie posiłków oraz w przypadku jej połączenia z jadalnią - także wspólne spożywanie. Aby zadowolić naszych Klientów, pomagamy dobrać odpowiedni zestaw mebli i urządzeń, zarówno pod względem jakości materiałów, stosowanych w nich rozwiązań technologicznych. Służymy także poradę w zakresie designu mebli, który musi być nie tylko adekwatny do reszty wnętrz w mieszkaniu ale także musi spełniać wymagania estetyczne Klienta. Nasza profesjonalna ekipa remontowa zadba o właściwy montaż oraz instalację wszystkich elementów, aby mogli Państwo z przyjemnością korzystać z wymarzonej przez siebie kuchni. Posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości produktów i rozwiązań funkcjonalnych, które stanowią gwarancję Państwa satysfakcji.


Zabudowy wnęk

kraków usługi budowlane - zabudowa wnęk

Zabudowy wnęk to system bardzo praktyczny i wykorzystywany dzisiaj zarówno w przestrzeniach mieszkalnych jak i wnętrzach biurowych, handlowych.

Nasza firma zajmuje się montażem zarówno systemów aluminiowych jak i stalowych, których wybór powinien być dokonany zależnie od potrzeb funkcjonalnych, które ma spełniać wnęka.

Systemy aluminiowe umożliwiają wykonanie drzwi przejściowych (np. między dwoma pokojami) oraz drzwi skośnych (na poddaszach). Dają one także dodatkowy wybór między drzwiami przesuwanymi a zamontowanymi na zawiasach, co w wielu pomieszczeniach może być istotnym udogodnieniem. Nie bez znaczenia jest także, że mogą one być stosowane w pomieszczeniach wyższych niż standardowe - często okazuje się to kluczowym kryterium przy wyborze produktu.

Systemy stalowe natomiast posiadają mniej możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta, jednak jakość ich wykonania i użytkowania jest równie wysoka.

Gwarantujemy, że nasza ekipa remontowa jest ekipą fachowców, która doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego dla Państwa rozwiązania, które przełoży się bezpośrednio na jakość użytkowania wnęki.

Stawiamy na zadowolenie Klientów, dlatego nasza ekipa remontowa sprawnie, solidnie oraz terminowo wykona dla Państwa zabudowę wnęki. Doświadczenie naszych pracowników to Państwa pewność dobrego i bezawaryjnego użytkowania.